Új jelszó kérése
Kategóriák
ÜNNEPI NYITVA TARTÁS

Ünnepi nyitva tartás:

2017. december 15. péntek: 8-14

2017. december 22. péntek: 8-14

2017. december 23. - 2018. január 1-ig: ZÁRVA

2018. január 2 - 7-ig: LELTÁR MIATT ZÁRVA

NYITÁS: 2018. január 8-án, hétfőn, 8 órakor

Ünnepek alatti ügyelet:

+36 30 436-3036 (+36 30 982-4546)

Szerviz ügyelet: +36 30 970-8377

A webáruház az ünnepek alatt is fogadja a megrendeléseket!

www.amcokft.hu

Az első nyitva tartási és rendelés kiküldési nap:

2018. január 8. hétfő

Klaszter

Az AMCO Kft. az OMNIPACK Első Magyar Csomagolástechnikai Klaszter tagja

Összehasonlítás
Fizetési megoldás
Vásárlási feltételek

Webáruházunkban feltüntetett árak, képek, leírások tájékoztató jellegűek és nem minősülnek ajánlattételnek, az esetleges pontatlanságokért nem vállalunk felelősséget. Az árak változtatásának jogát fenntartjuk! A pontos feltételeket: szállítási költség,  szállítási határidő, árfolyam, összegek, a visszaigazolásban jelezzük.

RAKTÁRKÉSZLET

A raktárkészlet jelölések tájékoztató jellegűek. Megrendelés után értesítjük a termék elérhetőségéről!

Igényeljen AMCO Csomagolástechnikai katalógust letölthető formátumban!

16 csomagolástechnikai megoldás részletes bemutatása!

Kérjük, adja meg nevét és e-mail címét és máris küldjük a Katalógust e-mailen:

Neve és e-mail címe megadásával Ön kijelenti, hogy kéri az AMCO csomagolástechnikai katalógust e-mailben, pdf formátumában és a jövőben igényt tart az AMCO Kft. által küldött hírlevelekre, valamint hogy ez a feliratkozási szándéka önkéntes, továbbá ezzel egy időben elfogadja az erre vonatkozó tájékoztatást és az adatvédelmi szabályzatot. Adatait harmadik félnek semmilyen körülmény között nem adjuk ki és a hírlevélről bármikor egyetlen kattintással leiratkozhat.

Kérjük, válasszon az alábbi termékeink közül!

Amennyiben segítségre van szüksége hívja ügyfélszolgálatunkat

a +36 1 204-4368-as telefonszámon!

Dolgozzon velünk! Legyen Ön is egy sikeres csapat tagja!

Csatlakozzon a csapatunkhoz! Várjuk jelentkezését!

ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ

 munkakörbe keresünk kereskedői vénával ellátott ambiciózus munkatársat.

Milyen feladatokat kell elvégezni?

  • Cégünk által forgalmazott termékek és technológiák értékesítése – ehhez nyújtunk betanítást, de rengeteget kell majd önszorgalomból is tanulni és kipróbálni, hogy a gépeinket minél jobban megismerje.
  • Szaktanácsadás – a vevőinknek profi, szakszerű tanácsadást tartani a termékekből, udvariasan, kedvesen, nem nyomulósan, megnyerően.
  • Adminisztratív feladatok – az ügyviteli rendszerben vezetni az árajánlatokat és megrendeléseket, folyamatos utánkövetéssel, jelentések készítése.
  • Rendszeres vevőlátogatás, kapcsolatok ápolása és továbbfejlesztése a már meglévő partnerekkel – a vevőlátogatásokról beszámolni a felettesnek.
  • Új potenciális vevők felkutatása – Proaktív megkeresések, hideghívások bonyolítása.
  • Forgalmi célok folyamatos teljesítése – előre meghatározott tervek alapján.

Milyen elvárásoknak kell megfelelni?

  • Kitartóan, önállóan és hatékonyan dolgozni.
  • A kért feladatokat határidőre elvégezni.
  • Nem a külső elvárásokért, hanem belső motivációból jól végezni a munkát, és a vártnál jobb eredményt letenni az asztalra.
  • Értékesítői véna: „ha kidobják az ajtón, visszamegy az ablakon” – mindezt nem nyomulósan, hanem úgy, hogy a vevő ne azt érezze, hogy mindenáron el akar neki adni.
  • Nem csak eladni, annak, aki már amúgy is vásárolni akart, hanem értékesíteni. Nem az érdeklődőkre várni, hanem megkeresni az ügyfeleket és meggyőzni őket arról, hogy számukra csakis ez a legjobb megoldás.
  • Alázattal végezni a munkát, ha kell megtanulni, amit kell.
  • A problémákat nem sorolni és áthárítani, hanem önállóan megoldani, vagy megoldási javaslatokat kínálni.
  • Rugalmasan alkalmazkodni az előállt helyzethez.
  • Az elvégzett munkáért vállalni a felelősséget.

További szakmai elvárások:

  • Mérnöki vagy gazdasági közép / felsőfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Megbízható számítástechnikai ismeretek
  • 2-5 év hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat
  • Jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés, alapbér + teljesítményarányos jövedelem + cafetéria + céges autó + laptop + mobil telefon
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Hosszú távú, változatos feladatok – Fejlődési és kibontakozási lehetőség.
  • Csapatmunka – egy megnyerő 20 fős csapatnak lehet a tagja, ahol Ön is részese lehet a sikernek.

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület.
  • Munkakezdés: akár azonnal lehetséges.
  • Felvétel: folyamatosan.
  • Az állás betöltéséhez nem szükséges csomagolástechnikai előképzettség, vagy műszaki tudás, de ha van előnyt jelent.

Állás munka területei:

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát és egy rövid tervezetet, amelyben bemutatja jelenlegi értékesítési stratégiáját, munkatervét, az amco@amcokft.com e-mail címre. A feltételeknek nem megfelelő pályázati anyagokat nem áll módunkban figyelembe venni. További információért, kérjük, hívja a +36 30 982-4546-os telefonszámot.